Ochrona Środowiska

2016-09-23

Ogólnopolski Konkurs  SPOSÓB NA SUKCES na najlepsze działania przedsiębiorcze  i społeczne na obszarach wiejskich

Ogólnopolski Konkurs SPOSÓB NA SUKCES na najlepsze działania przedsiębiorcze i społeczne na obszarach wiejskich

 

Centrum Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Brwinowie wraz ze współorganizatorami zaprasza do udziału w XVII edycji ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces na najlepsze działania przedsiębiorcze i społeczne na obszarach wiejskich.

Celem konkursu jest wyróżnianie i promowanie najciekawszych przedsięwzięć gospodarczych, które przyczyniają się do społecznego i regionalnego rozwoju obszarów wiejskich.

więcej »

2016-09-06

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE
Wójta Gminy Bolesław
z dnia 1 września 2016r.

w sprawie obowiązku przeprowadzenia deratyzacji w okresie jesiennym.

Informuję, iż zgodnie z rozdziałem 9 Uchwały Nr XIII/98/2015 Rady Gminy Bolesław z dnia 30 listopada 2015r. w sprawie przyjęcia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Bolesław wszyscy właściciele, administratorzy, zarządcy i najemcy nieruchomości: budynków mieszkalnych, użytkowych, produkcyjnych, handlowych i usługowych oraz gospodarstw rolnych, znajdujących się na terenie Gminy Bolesław, zobowiązani są w ustalonych terminach tj.

terminie jesiennym – od dnia 1 września do dnia 30 września 2016r.

więcej »

2016-08-18

Dzień Otwarty w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie

Dzień Otwarty w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie

25 sierpnia 2016r. w godzinach 8.00-15.00 (parter, ul. Kanonicza 12) odbędzie się Dzień Otwarty w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, który dedykowany jest dla osób fizycznych, dla których WFOŚiGW w Krakowie we wrześniu uruchamia nowy Program pożyczkowy “Jawor” na termomodernizację budynków jednorodzinnych..

Kolejne terminy ogłaszane będą na stronie www.wfos.krakow.pl oraz na https://www.facebook.com/dniotwartewfosigwwkrakowie.

więcej »

« poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] ... [16] [17] [18]   następna strona »