GOPS

2011-05-17

Szkolenie dla członków zespołów interdyscyplinarnych i grup roboczych

W dniu 16.05.2011r. zrealizowano szkolenie dla członków zespołów interdyscyplinarnych i grup roboczych. Zapoznano uczestników szkolenia z aspektami psychologicznymi zjawiska, przedstawiono zasady wsparcia dla ofiar oraz instytucjonalne formy pomocy rodzinie, zasady pracy zespołów interdyscyplinarnych i grup roboczych.

« Powrót