GOPS

2011-03-29

Szkolenie dla społeczności lokalnej pt. „Przemoc w środowisku lokalnym”.

W dniu 28.03.2011r. zrealizowano w ramach Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie dla Gminy Bolesław na lata 2010 – 2013 szkolenie dla społeczności lokalnej pt. „Przemoc w środowisku lokalnym”.

W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznali się ze skalą zjawiska przemocy w środowisku lokalnym tj. rzeczywistym rozmiarem przemocy domowej, szkolnej i środowiskowej. Zaprezentowano różne aspekty zachowań przemocowych.

« Powrót