Wędrówki z Bolkiem i Lolkiem po Małopolsce

 

Przeżyjmy to jeszcze raz razem z "Bolkiem i Lolkiem" - film z przedsięwzięcia pt. "Dzień jak z bajki - organizacja widowiska plenerowego opartego na motywach "Bolka i Lolka" dofinansowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Centrum Kultury

2009-06-15

Słodkie atrakcje

Słodkie atrakcje

Przejażdżki na motorach, konkursy z nagrodami – a to wszystko doprawione słodkościami. Te marzenia niejednego mieszkańca sołectw: Krzykawy i Krzykawki spełniły się za sprawą pełnego atrakcji Dnia Dziecka, jaki odbył się w Staropolskim Dworku w Krzykawce, filii Centrum Kultury w Bolesławiu.

Tą moc atrakcji zgotowali wszystkim Sołtysi i Rady Sołeckie Krzykawy i Krzykawki wraz z bolesławskim ośrodkiem kultury.
Wszyscy chętni, a tych nie brakowało, mieli okazję wziąć udział w konkursach z nagrodami. Dla najmłodszych przygotowano m.in. konkurs piosenki, recytacji wiersza, układanie najdłuższej biżuterii z makaronu, czy to, co dzieci lubią najbardziej: jedzenie kwaśnej cytryny. I z tym wszyscy znakomicie sobie poradzili, a nastrój radości promieniował na każdego, kto zechciał przyjść tego dnia do dworku i bawić się wspólnie z dziećmi! Do wspólnej zabawy z najmłodszymi dołączył nawet pan Wójt Gminy Bolesław, Ryszard Januszek, który wcielił się w rolę bramkarza! Wiele radości sprawiły także najmłodszym przejażdżki na motorach, które zawitały pod krzykawski dworek. Chwile spędzone w przepięknej scenerii tego miejsca zostały osłodzone mocą słodkości, które przygotowali dla dzieci Sołtysi wraz z Radami Sołeckimi. W tym miejscu wielkie podziękowania należą się sponsorowi nagród dla dzieci w konkursach firmie „Akzo”, a w szczególności: panu Pawłowi Kordaszowi, pani Katarzynie Kowalczyk oraz panu Tomaszowi Marończykowi. W imieniu wszystkich zadowolonych dzieci serdecznie dziękujemy!
 

Katarzyna Górska

 

Galeria: Dzień Dziecka w Krzykawce

« Powrót