Wędrówki z Bolkiem i Lolkiem po Małopolsce

 

Przeżyjmy to jeszcze raz razem z "Bolkiem i Lolkiem" - film z przedsięwzięcia pt. "Dzień jak z bajki - organizacja widowiska plenerowego opartego na motywach "Bolka i Lolka" dofinansowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Centrum Kultury

2009-06-08

Święto osłodzone cukrową watą

Święto osłodzone cukrową watą

Przejażdżki konne i na quadach, konkursy z nagrodami, dobra muzyka, chwile osłodzone cukrową watą - to jak się okazało, najlepszy przepis na udany Dzień Dziecka. Taki miał miejsce właśnie w świetlicy w Hutkach, filii Centrum Kultury. Atrakcje te przygotowali wspólnie Sołtys i Rada Sołecka Hutek wraz z Centrum Kultury w Bolesławiu.

Główna część imprezy miała miejsce przed świetlicą. Tutaj odbyły się też wszystkie konkurencje sprawnościowe i plastyczne dla dzieci, prowadzone przez instruktorów Centrum. Chwile te dodatkowo osłodziły dzieciom wata cukrowa, lody i słodycze, jakie podarowali najmłodszym Sołtys wraz z Radą Sołecką. Każdy z obecnych miał tego dnia możliwość przejażdżki na koniach lub quadach. Jak wiadomo, wszystko co dobre, szybko się kończy. Popołudnie zakończyło ognisko z kiełbaskami.
W tym miejscu składamy podziękowania w stronę Pani Władysławy Wadowskiej i Wioletty Białeckiej za maskotki i chipsy, jakie podarowały dzieciom. Niech radość najmłodszych, jaka malowała się na ich twarzach, będzie najlepszym podziękowaniem!
 

Katarzyna Górska

 

Dzień Dziecka 2009 w Hutkach

« Powrót