Przetargi i konkursy

Bolesław, dnia 31.05.2016r.

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY
na usługi projektowe o wartości nie przekraczającej kwoty 30 000 euro

I. Nazwa i adres Zamawiającego:

Gmina Bolesław
32-329 Bolesław, ul. Główna 58

II. Opis przedmiotu zamówienia:

1. Wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji boisk sportowych przy Szkole Podstawowej w Bolesławiu na działce 710/2.
  • Dokumentacja w wersji papierowej i elektronicznej (płyta CD) wraz z uzyskaniem wymaganych prawem uzgodnień, pozwoleń ( zgłoszenie/decyzja pozwolenia na budowę)
  • Kompletna dokumentacja powinna zawierać:
    - projekt budowlano – wykonawczy z kompletem wymaganych uzgodnień
    niebędnych do uzyskania stosownego zezwolenia - 5 egz.
    - przedmiar i kosztorys inwestorski - 1 egz.
    - szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – 1 egz.
  • Zakres rzeczowy planowanego opracowania obejmuje Wykonanie projektu boiska wielofunkcyjnego, boiska do siatkówki, skoczni do skoku w dal wraz z dobraniem nawierzchni, zaprojektowaniem odwodnienia i wskazaniem koniecznych urządzeń sportowych.
  • Projektant dokona wizji w miejscu planowanych robót.
  • Projektant uzgodni z Zamawiającym i użytkownikiem przyjęte rozwiązania projektowe.
  1. Zamawiający nie przewiduje płatności częściowych. Płatność zostanie zrealizowana przelewem na podane przez Wykonawcę konto, po zakończeniu realizacji całego przedmiotu zamówienia. Termin zapłaty: do 14 dni od otrzymania faktury lub rachunku.
  2. Projektant udziela Zamawiającemu 24 miesięcznej gwarancji na przedmiot umowy, licząc od daty spisania z Wykonawcą robót budowlanych, protokołu końcowego odbioru robót , wykonywanych na podstawie projektu będącego przedmiotem niniejszej umowy.

III. Termin wykonania zamówienia

Wykonanie całego przedmiotu zamówienia do: 30.09.2016r.

IV. Sposób, miejsce oraz termin składania ofert.

1. Oferta powinna zostać przygotowana na załączonym formularzu ofertowym.
  2. Do oferty należy dołączyć następujące dokumenty:
  • pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawcy (w przypadku składania oferty przez pełnomocników)
  • dokumenty stwierdzające, że osoby które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia posiadają odpowiednie wymagane uprawnienia oraz aktualne członkostwo w izbach samorządów zawodowych.
  1. Ofertę należy złożyć w terminie do dnia 21.06.2016r. do godziny 10.00, w jednej z następujących form:
  • pisemnej (osobiście, listownie) na adres: 32-329 Bolesław ul. Główna 58
  • faksem na numer: 32 64 24 801
  • w wersji elektronicznej (zeskanowany podpisany formularz oferty, wraz z załącznikami) na email: boleslaw@gminaboleslaw.pl
  1. W tytule faksu, e-mail lub na kopercie należy wpisać:„ Oferta - Wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji boisk sportowych przy Szkole Podstawowej w Bolesławiu”.
  2. Osoba do kontaktu: Marek Kłapciński, Tel. 32-6424501 wew. 106

V. Warunki udziału w postępowaniu i kryterium oceny ofert.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy spełniający następujące warunki:
  • Prowadzą działalność gospodarczą w zakresie przedmiotu zamówienia zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym lub innym rejestrze ewidencji działalności gospodarczej.
  • Dysponują odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania Zamówienia oraz znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej umożliwiającej realizację zamówienia.
  1. Kryterium oceny ofert: cena oferty brutto – 100%
  2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość rezygnacji z części lub całości zamówienia.

Lista załączników:

1. Formularz oferty
    • Plan sytuacyjny istniejących boisk przy Szkole Podstawowej w Bolesławiu – ( inwentaryzacja 1:500)

Z-ca Wójta Gminy

mgr inż. Krystyna Kowalewska